Kalite Politikamız

Simay Trafo

Kalite Politikamız

SİMAY TRAFO olarak amacımız, müşteri beklentilerini karşılamak, ülke kaynaklarını değerlendirmek ve ekonomiye katkıda bulunmaktır.

Bu amaca ulaşmak için ilkerimiz;

* Müşteri merkezli hizmet anlayışı ile müşterilerin taleplerini en kısa sürede ve en yüksek kalitede karşılayabilmek, müşteri ile sürekli diyalog halinde olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve devamlılığını sağlamaktır.

* Ürünlerimizin kalitesini, tedarikçilerimizle kurmuş olduğumuz karşılıklı faydaya dayanan ilişkiler doğrultusunda satın aldığımız uygun malzemeler ile yükseltmek ve devamlılığını sağlamaktır.

* Dünya standartlarında bir kalite yönetim sistemi etkinliğini yürütmek,bu sistemin gelişimini sağlayan değerleri üretmek ve geliştirmek, firmamızın adının bilindiği her yerde ismini kaliteli hizmet ve ürün ile özdeşleştirmektir.

* Kalite felsefesinin temelini oluşturan personelimizin ekip çalışması ruhu ile kaliteyi sürekli iyileştirmek, firmamızla bütünleştirmek ve tüm kalite yönetim sistemine uyum sağlayarak etkili ve etkin bir biçimde kalite yöneti sisteminin uygulanmasını sağlamaktır.

Konuşmayı Başlat
💬 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?