Haşere ve Sinek Tuzakları

Genellikle uçan haşerelerin çok olduğu gıda sektörlerinde kullanılmaktadır. Firmamız ilk olarak elektrik çarpmalı sinek tuzakları ile işe başlamıştır. Fakat gıda sektörlerinde sağlık bakanlığının talimatıyla denetim yapan kuruluşların, bu cihazları uygun görmemesi sonucunda, yüksek gerilim bulunmayan ve aynı sisteme yakın yapışkan bantlı cihazların uygun görülmesi, firmamızın bu tip üretime başlamasına sebep olmuştur.Firmamız 2005 yılından itibaren bu cihazları en verimli hale getirmiştir. Bir çok kuruluşa da yapışkan bant satışı yapmaktadır.

Bu cihazların verimliliği uzman kişiler ve bir çok firma tarafından denenmiş olup,neticesi oldukça verimli bulunmuştur. Elektrik çarpmalı cihazlara oranla daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Sinek tuzağa düştüğünde kötü ses ve kokular yaymaz.

KULLANIM ALANLARI

Kafelerde, unlu mamüllerin üretildiği ve satıldığı yerlerde, lokantalarda, manavlarda, şarküterilerde, et-balık ve sucuk entegre tesislerinde, kesimhanelerde, zeytin, üzüm, incir, kayısı gibi gıdaların üretim ve paketlemesinin yapıldığı yerlerde,alış veriş mağazalarının gıda birimlerinde, otellerde, mutfaklarda, fabrika yemekhanelerinde, yemek şirketlerinde, hastanelerde ve kısacası uçan haşerelerin bulunmaması gerektiği ve zarar verdiği her yerde güvenle kullanılabilmektedir.Cihazımız, nemli ortamlardan etkilenmemesi için, tamamen paslanmaz aksamdan yapılmaktadır. Kullanımı ve montajı oldukça kolaydır.

HAŞERE TUZAKLARININ TEKNİK DEĞER TABLOSU
KODUTİPİVOLTGÜÇ TÜKETİMİEN CM ABOY CM BDERİNLİK CM BETKİ ALANIAĞIRLIK KG
ST-K20-YASKI220 VOLT40 WATT64162640-454
ST-K40-KYASKI220 VOLT80 WATT64162670-804
ST-K40-UYASKI220 VOLT80 WATT1251626100-1107
Konuşmayı Başlat
💬 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?